"מפלגת רפא בראשות ד"ר אריה אבני. משרד המחלות ששלל לו כרגע את רשיון הרפואה.

אני חושבת שהבחירות האלו הן הצבעת אי אמון במשרד הבריאות, בכל מה שקורה כאן. ובאיזשהו מקום להצביע "רפא" זה הצבעת אי אמון במשרד המחלות".  ד"ר אבני נלחם שנים במשרד המחלות. הוא לא פוחד מהם! יש לו ג'ורה. הוא לא סותם את הפה. הוא לא מדבר ליד, הוא לא מדבר ברמיזות. הוא אומר שהם פושעים, שקרנים, ומושחתים. הוא לא סותם את הפה. הוא אומר שהילד הוא עירום.

וכמו שדיברנו על כך שלפני כמה שנים מפלגת הגמלאים היתה הפתעת הבחירות, יכול מאד להיות שמפלגת רפא תהיה הפתעת הבחירות. וגם בסקרים. וגם אם בסקרים היא כן עוברת את אחוז החסימה, הם יהנדסו את זה ככה שהיא לא תעבור את אחוז החסימה כדי לרפות את ידיהם של האנשים שאומרים "או רפא או כלום", פשוט לא להצביע כלום. 

 

תקראו את הפוסט שכתבה אושרת קוטלר, שעבדה המון שנים בחדשות, ואומרת – "סקרים משקרים. אל תאמינו לסקרים – זה שקר אחד ענק". ותדעו לכם שאנחנו כמות מאד! גדולה של אנשים שלא מאמינים בזריקות האלה. וגם יש בתוכנו הרבה מוזרקים שעברו אונס, וגם הם נגד המשך האונס הזה. כך שיש למפלגת רפא פוטנציאל להכניס אפילו 10 מנדטים, מבחינה תיאורטית. 

נכון, יש בעייתיות עם ד"ר אריה אבני. הוא לא פוליטיקאי. הוא לוחם. הוא דון קישוט. הוא אחד שיוצא כנגד הממסד. יחד איתו מגיעות שירלי בר המדהימה. הייתי מוכנה באמת לתת לה להיות שרת הבריאות! היא אשת גישת הבריאות הטבעית, מדברת לעניין, רצינית. היא טובה, היא חכמה, היא מבועתת ממה שקורה כאן. היא תילחם בשבילנו. גם ד"ר אריה אבני יילחם בשבילנו. נורית בן דוד היא אמא לתאומים, עם שני ילדים שנפגעו מחיסון הסייביואק. היא אימא נמרה שתיכנס לכנסת ותילחם בשבילנו, לעצור את כל הטירלול הזה. גם חגי ידידיה. הם אומרים מסרים בצורה חדה וחלקה, בלי להתפתל. בלי להשתפן. המפלגה היחידה שמדברת נגד הונאת הקורונה ונגד הזריקות האלו זו "רפא".