תהליכי ניקוי מזריקות פייזר

אל תגידו שלא אמרנו לכם. כדי להבין באמת את נזקי הזריקות, צפו בסרטון הבא, (קשה לצפייה, לקוח מערוץ Covid Vaacine Injuries בטלגרם).

תהליכי ניקוי מזריקות פייזר – טיפים מערוץ "רב הנסתר" בטלגרם ומד"ר אבני עם התייחסות טופהיל:

  1. גלוטתיון: נוגד חימצון חזק. לילדים יש אותו בכמויות, בין היתר כי הם בתנועה. החומר נוצר במבוגרים על ידי ספורט ותנועה. ברגע שיפעילו חלילה את ה5G המוזרקים עלולים לחוות תוצאות איומות בגלל החומר העיקרי בזריקה – תחמוצת גראפן. לקיחת התוסף מסייעת לגוף להתמודד. יש לקחת גלוטתיון מוכח מחקרית בתרסיס כי הספיגה של גלוטתיון בכמוסות היא 5% בלבד.
  2. ציפורני חתול – בא בצורה נוזלית, בין 10 – 20 טיפות, יש להיוועץ במטפל ברפואה טבעית/צמחים .
  3. שרף לבונה – לקנות בבית טבע, ללעוס במקרה של הדבקה 8 גרגרים, 4 פעמים ביום (למניעה פעם ביום 6-8 גרגרים) ללעוס כמו מסטיק לפחות 2 דקות. בדקה ראשונה מורגש טעם מר . אזהרה: לא למעוברת, לא למחלות אוטואימוניות. לח"צ גבוה, יש לעקוב אחר רמות הלחץ. אין ניסיון בשימוש למקרי בעיות לב.
  4. ד"ר אבני: צומות (חובה להיעזר במומחה), מדיטציה, דמיון מודרך, ויטמין סי ודי, שינה, צום טלויזיה, שמן מגנזיום ואהבה.
    התייחסות טופהיל: צום מוצלח! צומות הם חלק מפרקטיקה של ניקוי רעלים, והם בחינם. הנה טיפים להימנעות מרעלים בחיי היומיום . אחד האתגרים אחרי צום הוא שהרעל שהשתחרר מרקמה אחת ועלול להתיישב ברקמה אחרת. לכן בין אם עושים צום או לא, חשוב חומר שיקלוט את הרעלים, יספוח אותם ויוציא אותם החוצה – נמליץ על הערכה השלמה לסילוק רעלים. לגבי ויטמין סי רצוי סלינאול (הרחבה). לגבי מדיטציה ודמיון מודרך – הנה טיפים לרוגע , ו-18 טיפים לשיפור השינה. מבצע "עד הילדים": 50 ש"ח הנחה על כל סוגי הויטמין C הליפוזומלי בקנייה מעל 300 ש"ח.
  5. תה מחטי אורן: קיבלנו המלצה (שלא בדקנו) ממישהי שכל המשפחה חלו בקוביד: תה pine nettle , הבריאו רק מזה . הכנת תה מחטי אורן: לקחת 300 גרם מחטי אורן שקטפנו מהעץ או – 2 כוכבי אניס (חנות תבלינים/טבע), לשטוף היטב במים, להוסיף לסיר עם 4 ליטר מים ולהרתיח עד לצמצום המים ל-2 ליטר. למזוג לבקבוקים ולאחסן במקרר.
  6. סוראמין – ד"ר ג'ודי מיקוביץ: לא ייתכן שהם הכינו כזו זריקה בלי תרופת נגד. Suramin זו תרופת הנגד החשובה ביותר. תרופה חיונית בת מאה שנה . מאושרת ע"י ארגון הבריאות העולמי. השתמשו בה לטיפול במחלת השינה האפריקאית. אפשר להזריק כמות קטנה מאוד ולרפא אוטיזם. הכנת סוראמין בתה מחטי אורן: לקחת מחטי אורן טריות בכף ידך (צריכים להיות ירוקים, לא אלו שנשרו מהעץ), שטוף אותם, קצוץ אותם לשחרר את החומרים המזינים שבו, לשים בכוס מים רותחים עם מסננת (כוס ועליה מסננת, לשפוך מים ועליהם את העלים הקצוצים), כסה את הכוס ל-10 דקות, להסיר את המכסה, לשתות את התה 2-3 פעמים ביום מינימום. יתרונות תה אורן: ריח וטעם נעים, פי 5 ויטמין סי ממה שיש בלימון. מלבד ריפוי מהזריקה, הקלה במחלות לב, ורידים בולטים, בעיות עור ועייפות, כמויות גבוהות של ויטמין A שמסייע לראיה, חידוש שיער ועור, משפר ייצור תאי דם אדומים, הקלה על שיעול, כאבי גרון, כאבי חזה, דכאון, השמנת יתר, אלרגיות ולחץ דם גבוה. המחטים מכילים אנטי אוקסידנטים המפחיתים רדיקלים חופשיים, המפחיתים מחלות. יש מחקרים המראים ששתיית תה אורן מאטה תהליכי הזדקנות. לסוראמין יש אפקט מונע כנגד קרישי דם ושינויים גנטיים ושכפול גנטי לא ראוי של RNA ו- DNA.
  7. הפחתת תהליכי דלקת הנגרמים בעקבות חלבון הספייק: שימוש בחומרים אנטגוניסטיים לTLR4 כמו: שורש צמח מרווה אדומה Salvia Miltiorrhizza , משמש ברפואה סינית להסדרת מחוזר הדם ולטיפול בבעיות לב, מכונה (Danshen ) , מוכר היטב למטפלים ברפואה סינית לשימוש במגוון מחלות לב, לחץ בחזה, פלציטציות, בעיות מחזור ועוד. התייחסות טופהיל – פרוטוקול מלא לתיקון נזקי חלבון הספייק אפשר למצוא כאן . להפחתת תהליכי דלקת הדבר הכי חזק שמצאנו זה סראזים.

מהי תחמוצת גראפין? איך מנקים אותה מהגוף? ומה הקשר לקורונה, למסכות, לבדיקות, לחיסון, להתמגנטות ולטכנולוגיה אלקטרומגנטית?

בהמשך לאזהרה החמורה של קבוצת המדענים הספרדית ״La Quinta Columna על הסכנות בתחמוצת גראפין והמלצתם על גלוטתיון לניקוי תחמוצת הגראפין מהגוף, הנה הרחבה על סוגי גלוטתיון ועל תזונה ותוספי תזונה שמעלים את הרמה שלו ותומכים בניקוי הרעלים..

מהי תחמוצת הגראפין GRAPHENE OXIDE?:

📌חומר רעיל.
📌גורם לקרישי דם, מייצר פקקת (טרומבוזות)
📌גורם לפגיעה במערכת החיסונית עד לקריסתה.
📌גורם לנזק בריאות ודלקת דו צדדית.
📌יוצר דלקת רירית בפה, טעם מתכתי ואובדן טעם וריח.
📌בעל יכולת להוות גשר העברה בין הביולוגי למגנטי!, מה שיכול להסביר את תופעת ״ההתמגנטות״ בנקודת ההזרקה.

איפה ניתן למצוא את תחמוצת הגראפין GRAPHENE OXIDE?:

📌במסכות החובה, אלו שהוסרו מן השוק, ואלו שעדיין בשימוש.
📌במטושים המשמשים לבדיקות ה PCR.
📌בבדיקות האנטיגניות.
📌בכל ״חיסוני״ הקורונה, של כל היצרנים. כולם מכילים נאנו חלקיקים של גראפין אוקסייד
ואפילו:
📌 בחיסון נגד שפעת, החל מהעונה האחרונה.

מה הקשר בין תחמוצת הגראפין, וירוס הקורונה ומחלת הקוביד?

הקבוצה טוענת כי מחלת הקוביד 19 הינה תוצאה של החדרה בדרכים שונות של הגראפין אוקסייד.
למעשה, 2 SARS COV, נגיף קורונה החדש, פועל בעזרת נוכחות הגראפין אוקסייד, קורונה וירוס שיוצר את המחלה. האם זו הסיבה לכך שלא קיבלנו את המפרט הרשמי, ולו הקל ביותר של רצף ה- SARS CO 2 או COVID 19, מכל הממשלות ומוסדות הבריאות שהתבקשו לתת אותו?

מדוע ילדים אינם נפגעים מהמחלה ומבוגרים כן?

תחמוצת הגראפין מקטינה את עתודת הגלוטתיון, שהוא חומר נוגד חמצון טבעי בגוף האדם.
רמות הגלוטתיון בגופם של ילדים היא מכסימלית, לכן הם לא נפגעים.
מגיל 65 הרמה יורדת ולכן מבוגרים נפגעים.

מה הקשר ל5G? חייבים להתחיל לדבר על זה

כמו כל חומר, תחמוצת הגראפין הינו בעל רצועת ספיגה אלקטרונית, כלומר, הוא מופעל על ידי תדר מדויק, התואם את התדרים של הטכנולוגיה החדשה 5G. עם הפעלת ה- 5G, החומר יעבור תהליך חמצון מהיר ועלול להתפשט בגוף.

איך מנקים תחמוצת גראפן?

אחת ההמלצות העיקריות היא להעלות את רמת הגלוטתיון. גלוטתיון הוא מפנה הרעלים היעיל ביותר בגוף האדם. הוא קושר רעלנים, מזהמים, כימיקלים, מתכות כבדות ותוצרי פירוק של תרופות ומפריש אותם דרך השתן או מערכת העיכול. הוא גם נוגד החימצון העיקרי בגוף, שמגן על התאים מנזקים. הוא חיוני גם למיחזור ולניצול יעיל של נוגדי החימצון האחרים כמו ויטמין C, ויטמין E. הוא מגן על מערכת החיסון מפני נזקים, ויש לו גם השפעה אנטי נגיפית ישירה במידה מסויימת. לגלוטתיון תפקיד חיוני בפעילות המיטוכונדריה. הוא נדרש לייצור ולתיקון ה-DNA, לשפעול ולוויסות של אנזימי תאים המעורבים בפעילות התאים הכללית, וגם לפעילות תקינה של ויטמין D3. הבעייה – שגלוטתיון לא נספג טוב דרך מערכת העיכול ולכן עד לאחרונה האלטרנטיבה היעילה היחידה היתה לתת אותו בזריקות.

המלצתנו –

א. לעודד את הגוף לייצר גלוטתיון באופן עצמאי על ידי פעילות גופנית, שינה מספקת, ירקות ממשפחת המצליבים, לקיחת חומרי הקדם שלו כגון NAC, ועוד. הנה רשימה מקיפה.

ב. ACGגלוטתיון, תרסיס תת לשוני מוכח מחקרית שעוקף את מערכת העיכול ונספג ישירות לזרם הדם.

ג. לנקות רעלים באופן פעיל בעזרת ACZנאנו , ודיאטה מתאימה.

ד. לשלב דיטוקסן – תוסף התומך בניקוי רעלים באופן פעיל. וגם מכיל NAC, אחד מחומרי הקדם של הגלוטתיון.

רק בריאות

אמנון לבב

הטיפים שלמעלה אינם תחליף לייעוץ אישי. כל אדם הוא אינדבדואלי. אנחנו גורם חוקר בלתי תלוי שמנגיש ידע על תוספי תזונה מתקדמים! קו חם להתייעצויות – 039569449. ואפשר גם בוואטסאפ: 0559663097

מבצע "עד הילדים" – 10$ הנחה על הזמנת תרסיס גלוטתיון ומוצרים אחרים מחנות טופהיל, על הזמנה מעל 100$. תקף להזמנות אונליין. יש להשתמש בקוד קופון: YELADIM10 . להזמנה: https://topheal.link/glutathione

מקורות והרחבה:

המחקר הספרדי לגבי תחמוצת גראפן.