חגי ידידיה - פוליטיקאי

 

"נגד חיסונים בכפייה ובעד שקיפות וחופש בחירה"

חגי ידידיה – מספר 4 ברשימת מפלגת רפא לכנסת ה- 24.

ניסיון הייטק
חגי ידידיה הוא יזם ואיש הי-טק, בעל ניסיון רב בהקמת וניהול חברות וארגונים, ניתוח צרכים, בניית אסטרטגיה, והובלת ארגונים להצלחה.

ניסיונו של מר ידידיה כולל:

 • גיוס כספים מגופי השקעה שונים לרבות קרנות הון-סיכון בארץ ובחו"ל, קבלת מענקי מדינה מרשות החדשנות (המדען הראשי), ועוד.
 • ביצוע מחקרי שוק, יצירת מסרים ובניית מצגות
 • הרצאות אורח לקהלים שונים: יזמים, מנכ"לים, עורכי דין, רואי חשבון, חיילים ועוד; על במות כגון TedX, באקדמיה (אוניברסיטאות, ומכללות) וכו'
 • מנטורינג לחברות סטארט-אפ לרבות באקסלרטורים:
  Technion Drive, InnonNegev, Startup Pirates
 • כתיבת תוכן טכני, שיווקי ועסקי במגזינים (PC-MAG Israel), ובבלוגים (Startups Israel, Real Network Labs)
 • המצאת וכתיבת פטנטים
 • זכייה בתחרויות בינלאומיות בתחום היזמות והסייבר וכן שיפוט בתחרויות יזמות בינלאומיות

 

ניסיונו של חגי גם כולל עבודה עם מערכת הביטחון, וכן עבודה מקצועית בתחומי דיגיטל מרקטינג, SEO, בניית אתרי אינטרנט ב- WordPress, הקמת מעבדות חדשנות ובניית רשתות תקשורת פיזיות ו-וירטואליות, וכן הכרות מעמיקה עם עולמות ה- Cyber Security ו- Enterprise Software. 

רקע - בריאות

בריאות

 

תחום הבריאות והרפואה הטבעית הוא חלק בלתי נפרד מעולם התוכן של מר ידידיה. למשל: חגי צם את צום הלימונים שנקרא The Master Cleanse. מדובר בניקוי גוף שמבוסס על מיץ לימון סחוט עם מייפל וכן על שטיפות מי-מלח. הצום שנמשך כ- 40 יום מאפשר הכרות אינטימית עם הגוף והנפש.

למרות שלחגי אין כל הסמכה פורמלית בתחום הבריאות או הרפואה, הוא רכש ניסיון, קשרים ומומחיות בתחומי בריאות שונים כגון:

 • איכויות תוספי תזונה
 • הכרות עם תוספים שאינם מוכרים או נמכרים בישראל
 • תוספים לצורך ניקוי גוף ממתכות כבדות ורעלים, לרבות כאלו שעוברים את מחסום הדם-מוח

 

לחגי הכרות עם מערכות בריאות שונות כגון: ביטוחי בריאות בארה"ב מסוג HMO ו-HPO וכן מערכות בריאות ברוסיה לרבות המערכות הציבוריות והפרטיות. עולמות בריאות אלו לעתים כוללים את הרפואה המונעת, הרפואה הטבעית וההומאופתיה, שהינם פופולריים בקרב רופאים קונבציונליים ברוסיה בין היתר.

לחגי גם הכרות עם פרוטוקולי טיפול בינלאומיים, מעבר לאלו הנהוגים בישראל כגון פרוטוקולי טיפול טבעיים / משולבים למחלות שונות לרבות סרטן הערמונית (כחלק ממעקב פעיל), לשפעת ולמחלת הקורונה.

אידיולוגיה דמוקרטית

אידיאולוגיה ונקודת המבט על הדמוקרטיה

 

נגד כפיית חיסונים על שלל גווניה

חגי יוצא בגלוי ובמובהק נגד הפגיעה: באוטונומיית הפרט, בזכותנו על גופנו, בזכויות היסוד. חשוב לחדד שלכפייה הרפואית פנים רבות והיא לא מתחילה ונגמרת בהזרקת חומר (ניסיוני!) לשריר.

כפייה רפואית מכילה את הדרכון הירוק, פיטורים או חל"ת, הטעיה לגבי בטיחות ויעילות החיסון או רמת הסיכון של המחלה, לחץ חברתי-פסיכולוגי קיצוני עד לכדי איומים, שטיפת מוח, ודה-הומניזציה, שלילת זכויות היסוד כגון חופש התנועה, חופש הביטוי, חופש העיסוק, שלילת זכות האדם לפרטיות וכמובן שלילת זכות האדם לגופו!

כפייה רפואית גם כוללת הסתת מתחסנים נגד אלו שאינם מחוסנים, והפיכת כל אדם באשר הוא לשוטר הרשאי לדרוש הצגת מידע רפואי סודי כתנאי להכניס או לא-להכניס אזרח לחנות, לקניון, למכון כושר, לפארק, לאירוע בידוק או למקום העבודה. כל אלו ועוד הם פני הכפייה. כפייה שבחזון של מר ידידיה נתנגד לה יחד,
באופן מגובש ומאוחד: יותר ממיליון אזרחים שיפעלו יחדיו, באופן חכם ויעיל.

 

מדרון חלקלק להרס הדמוקרטיה

כפיית חיסונים זאת שיטה. חיסונים הם רק יריית הפתיחה. מר ידידיה מתנגד לכך שהממשלה תתערב בחיי הפרט עד לכדי ניהול חיינו בבית, בתוך המשפחה, וברמה של החדרת חומרים ניסיוניים לגופינו. 

מר ידידיה מתנגד לכך שכל אדם באשר הוא, יוגדר כחולה, עד שיוכיח אחרת. חגי מתנגד להגדרת האדם כאויב הציבור והמדינה, ויצירת הגבלות מתוך כך.

אנחנו בריאים כפי שתמיד היינו – אלא אם יש בסיס קונקרטי לחשוב אחרת, וגם אז יש לפעול במידתיות. שינוי השיטה הרפואית והדמוקרטית שהייתה נהוגה מאז קום המדינה, אשר עוגנה בחקיקת יסוד, אינו מתקבל על הדעת. בטח לא כשהשינוי מבוצע במחטף, בדרך שאינה דרך, תוך קבלת החלטות אנטי-דמוקרטיות ובאופן בלתי דמוקרטי. 

התנהלות הכנסת כיום מהווה חתירה תחת הדמוקרטיה. יש להתנגד לה בתוקף!

 

הגבלות להן מר ידידיה מתנגד כוללות:

 • מעקבים, צמידים, מלוניות, דרכון ירוק, תו סגול, חל"ת או פיטורין על בסיס התניית חיסון
 • דרישת גורמים שאינם מורשים (כגון איש אבטחה, מוכר בחנות, מעסיק, וכו'), לקבלת מידע רפואי כגון סטטוס חיסונים
 • פגיעה בחופש הביטוי של אזרחים וכן פגיעה במדע ובחופש הביטוי של רופאים ובעלי מקצועות שנכפה עליהם להימנע מלבטא את עמדותיהם המקצועיות
 • פגיעה בחופש התנועה, בחופש העיסוק, בזכותנו על גופינו, ושאר שלילת זכויות יסוד
 • כל התניה שמתבססת על חומרים ניסיוניים.על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהטעיית הציבור, בעבירות על חוקים בינלאומיים (חוק נירבנברג, וועדת הלסינקי. וכו') וכשאין הסכמה מדעת!

 

מר ידידיה לא מסכים להתייחס לאזרח כמות לאחרון הפושעים. מה גם, שאפילו לפושעים ישנן זכויות על גופם, ומעבר לכך!!!

חזון

חזון מנהיג

 

החזון של חגי כפוליטיקאי – חזון של אחדות

מר ידידיה שואף לאגד את אוכלוסיית ישראל שאינה מאמינה בכפייה רפואית לכדי גוש מגובש. כאזרחים מפולגים, גם אם אנחנו רבים, אנחנו חלשים. זאת לעומת הכוח הרב שיהיה לנו כגוף מאוחד שפועל באופן יעיל, מאוגד ומנוהל.

החזון של חגי הוא לאחד ולהוביל לפחות מיליון אזרחים שמתנגדים לחיסונים בכפייה, כך שביחד יהיה לנו הכוח למנוע כפייה רפואית, על פניה ורובדיה הרבים!

יעדים

ייעוד מנהיג

 

יעדיו של חגי כפוליטיקאי – חופש בחירה

השבת הצביון הדמוקרטי וחופש הבחירה שאבדו ואינם נחלתינו עוד. ביסוס מחדש של זכויות היסוד, השקיפות וההסכמה מדעת.

במשפט אחד: להיות עם חופשי בארצנו!

"להיות עם חופשי בארצנו זה לא חיסונים בכפייה", חגי ידידיה